Чи є оператори звʼязку критичною інфраструктурою

Чи є оператор (мобільного, фіксованого) звʼязку критичною інфраструктурою?
Та чи потрібно їх визнати такими?
Жодним чином не кажу,  що це не важливо.
Але тут треба чітко розуміти, застосування правового поля та наслідки.
Отже, станом на сьогодні жоден оператор не є обʼєктом критичної інфраструктури.
Критично важливим підприємством, так є.
Але юридично це інше визначення.
Саме тому треба чітко розуміти, чи варто визнати коло операторів (відсоток покриття населення країни, відсоток надавання послуг державним установам, тощо) розробити критерії та запровадити їх.

Олександр Федієнко
Джерело: www.facebook.com
Туйон
2024-03-04 14:23:09
Avatar
Короче большие операторы станут критичными, а мелочь как всегда в пролёте?)
ss25
2024-03-05 16:26:19
Avatar
а ты как хотел? мелочь аля пров у себя в городе и пионер неты-фопы никому не интересны
Sv9zist
2024-03-05 20:28:59
Avatar
Короче большие операторы станут критичными, а мелочь как всегда в пролёте?)
 
KaYot
2024-03-06 00:27:05
Avatar
Когда ты просишь генераторы и батареи выполненные государственном для критичної інфраструктури, или бронь для работников - твоет предприятие не относится к объектам. Когда же нужно обеспечить круглосуточную работу сельрады на 2 работника в 150км от цивилизации - вы критична інфраструктура и обязаны!! И никого не ебет что в селе нет света уже неделю, дежурьте с генератором.
Земеля
2024-03-06 10:00:43
Avatar
Когда ты просишь генераторы и батареи выполненные государственном для критичної інфраструктури, или бронь для работников - твоет предприятие не относится к объектам. Когда же нужно обеспечить круглосуточную работу сельрады на 2 работника в 150км от цивилизации - вы критична інфраструктура и обязаны!! И никого не ебет что в селе нет света уже неделю, дежурьте с генератором.
По этому необходимо чуть ли не собатировать работу и ложить хер на все, и тупо подымать цену в 1.5-3 раза. со словами а кули 
blackjack
2024-03-06 10:03:10
Avatar
Кожного місяця звіти, кожного кварталу, півроку і річний звіти. Звіт в нацраду, звіт про структуру власності, інформування щодо виконання розпоряджень про блокування доменів щомісяця до 10го числа. 
мало звітів, треба більше 
Земеля
2024-03-06 10:13:55
Avatar
Кожного місяця звіти, кожного кварталу, півроку і річний звіти. Звіт в нацраду, звіт про структуру власності, інформування щодо виконання розпоряджень про блокування доменів щомісяця до 10го числа. 
мало звітів, треба більше 
треба написати на сайті оператора
= зріст ціни на +20% = за те що придурок в НКРЗІ хоче автономніст узлів 72 години. на це треба брати кредити бла бла бла 
 
datakrava
2024-03-08 02:07:06
Avatar
Кожного місяця звіти, кожного кварталу, півроку і річний звіти. Звіт в нацраду, звіт про структуру власності, інформування щодо виконання розпоряджень про блокування доменів щомісяця до 10го числа. 
мало звітів, треба більше 
Звіт про надані звіти =)
 
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading